Idealny dodatek – biżuteria XXL

Biżuteria jest bardzo ważnym elementem stroju Panny Młodej. Potrafi pięknie dopełnić ślubną stylizację, dodać jej smaczku i charakteru. Potrafi również podkreślić urodę Panny Młodej. Niektórzy twierdzą, że jest nawet ważniejsza od wiązanki ślubnej. O ile w tym sezonie numerem jeden jest biżuteria skromna i subtelna, to jednak w niektórych sytuacjach możemy, a nawet powinnyśmy postawić na bardziej odważne rozwiązania.

Biżuteria w rozmiarze XXL – strojna, bogata, wręcz barokowa, bo taką mam teraz na myśli to doskonały dodatek do prostych i bardzo klasycznych sukien ślubnych. To także świetny dodatek do prostych i gładkich fryzur, które obecnie są szalenie modne. Mówiąc o ślubnej biżuterii nie mam na myśli tylko tej wykonanej z pereł, która należy do najbardziej popularnych. Nie mam też na myśli tylko tej w kolorze bieli, czy ecru, po którą zwykły sięgać Panny Młode. Współczesna biżuteria ślubna może być wykonana zarówno z ozdobnych kamieni, szkiełek, jak i kolorowych sznurków.

Strojna biżuteria w wydaniu XXL pozwoli Wam charakter i osobowość, a przede wszystkim podkreślić kobiecość i naturalne piękno. Będzie również idealnym zwieńczeniem minimalistycznej i oszczędnej w formie stylizacji. Wyobraźcie sobie tylko piękne klasyczne suknie do samej ziemi ozdobione dużymi naszyjnikami, koliami, bransoletami lub kolczykami. Prawda, że ten widok jest zachwycający?

Strojna biżuteria XXL to doskonały dodatek do sukni bez ramiączek, o prostym i minimalistycznym kroju, choć trzeba przyznać, że w połączeniu z suknią wykonaną z koronki będzie prezentować się równie efektownie.Uwaga! W tym sezonie bardzo modna jest biżuteria do włosów, która z powodzeniem zastąpi tradycyjny welon lub toczek. Ja zakochałam się w dużej biżuterii już od pierwszego spojrzenia. A wy, dacie się skusić?

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *