Modne paznokcie Panny Młodej – część druga

ślubny manicure - złoty akcent na serdecznym palcu z przepięknym pierścionkiem zaręczynowym w zestawieniu z delikatnym złotym naszyjnikiem

W ostatnim poście pisałam wam trochę o ślubnym manicure. Dziś znów wracam do tematu, bo jak się okazuje paznokcie są szalenie ważnym elementem wizerunku Panny Młodej. Genialnie dopełniają stylizację i bardzo często stanowią kropkę nad „i” ślubnego wizerunku. Wiemy już, że w tym sezonie rezygnujemy z bieli na paznokciach na rzecz pasteli i odcieni nude. Modne są paznokcie biżuteryjne, zdobione cyrkoniami i perełkami. Jakie jeszcze? O tym poniżej 🙂

  1. Metalowe paski

Niezwykle eleganckie, oryginalne i z lekkim pazurem. Nie obejdzie się bez nich Panna Moda w wydaniu glamour lub ultranowoczesnym. Ze specjalnych metalicznych naklejek można stworzyć wiele ciekawych kompozycji na paznokciach. Ba! Można stworzyć prawdziwe dzieła sztuki. Taki manicure jest oryginalny i elegancki jednocześnie.

ślubny manicure - złote paski w różnych konfiguracjach

  1. Francuski ombre

My kobiety kochamy wariacje na temat klasyki. Fanki subtelnych rozwiązań z pewnością docenią ombre manicure. Subtelnie przenikające się kolory paznokci są idealne zwłaszcza w stylu romantycznym.

ślubne manicure - przepiękne różowe ombre

  1. Glass nails

Glass nails to niekwestionowany hit tego sezonu. Efekt kawałków szkła na paznokciach osiągnięty jest specjalnym foliom w różnych kolorach. Paznokcie wyglądają jakby zatopiono w nich drobne kawałki potłuczonego szkła lub lustra. Połyskują już z daleka jak drogocenne klejnoty i skutecznie przyciągają spojrzenia. Taki manicure genialnie dopełni ślubną stylizację i śmiało zastąpi ślubną biżuterię.

ślubny manicure - glass nails

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *