Porady stylistki przed ślubem. Czy warto?

Dzień ślubu to jeden z najważniejszych momentów w życiu. Nie dziwi więc, że każda z nas chce, aby wszystko było idealne, najpiękniejsze, najlepsze – ogólnie rzecz biorąc NAJ. Zasad dotyczących idealnego wyglądu jest wiele. Po pierwsze – sukienka ślubna powinna być idealnie dopasowana do charakteru, osobowości i… sylwetki panny młodej tak, aby podkreślała naturalne piękno, a nie przebierała. Powinna też być odpowiednio wygodna, aby nie krępowała ruchów. Po drugie – buty muszą być wygodne, a jednocześnie  oryginalne i dopasowane do sukienki. Welon powinien współgrać z urodą panny młodej i suknią ślubną. To samo tyczy się bukieciku, biżuterii. I tak dalej, i tak dalej. Panna Młoda nie ma lekko przed ślubem. Dobrze więc, aby mogła liczyć na pomoc kogoś, kto na stylizacjach ślubnych zna się jak mało kto. Idealnym rozwiązaniem w takiej sytuacji są profesjonalne porady stylistki (sprawdź), a jeszcze lepiej – zakupy ze stylistką. Coraz więcej Domów Mody oferuje tego typu usługę (np. warszawski i gdyński Klif).

Czy stylistka jest dla mnie?

Jeśli czujesz sie lekko oszołomiona, onieśmielona lub zagubiona w świecie trendów ślubnych, to porady stylistki są dla Ciebie jak znalazł. Podobnie rzecz ma się w przypadku, jeśli masz problem z doborem odpowiednich butów i dodatków do sukni ślubnej. Zakupy ze stylistką nie tylko pomogą Ci rozwiać wszelkie wątpliwości, ale także pomogą podjąć odpowiednie decyzje. Stylistka pomoże Ci odkryć, co najlepiej podkreśla Twoją urodę, doradzi konkretne kolory i fasony, zaproponuje biżuterię, która podkreśli urodę i piękno makijażu ślubnego. Pamiętaj, że nie zawsze jesteśmy obiektywne wobec siebie. Nie zawsze też wiemy, w jakich kolorach wyglądamy najpiękniej. I to właśnie stylistka pomoże Ci zdecydować, czy wybrać suknię białą, kremową, a może pudrowo różową?

Jak to się odbywa?

Zakupy ze stylistką tylko brzmią tak poważnie i z odrobiną nadęcia. Już jakiś czas temu tego typu usługi przestały być zarezerwowane tylko i wyłącznie dla gwiazd, gwiazdeczek i celebrytów. Dziś może z nich skorzystać każdy, kto tylko ma na to ochotę lub tego potrzebuje. Decydując się na porady stylistki w Warszawie lub Trójmieście (oferowane przez wspomniany wcześniej Dom Mody Klif) wówczas należy nastawić się na szczegółową rozmowę ze specjalistką od wizerunku. Podczas takiej rozmowy, dotyczącej Twoich potrzeb, oczekiwań i wymagań, stylistka dokładnie poznaje Twój charakter, sposób bycia, itp. Poznaje to wszystko, co jest niezbędne w doborze odpowiedniej sukni ślubnej i wszystkich dodatków, a więc stworzenia kompletnej stylizacji ślubnej. I pamiętaj – to zawsze Ty decydujesz, co kupisz, a z czego zrezygnujesz. Nie jesteś zobowiązana do tego, aby nabyć wszystko, co zaproponuje stylistka. Wygodnie, prawda?

Stylistka podczas wyprawy zakupowej zaproponuje Ci kilka stylizacji, które pomogą Ci wyeksponować zalety sylwetki i ukryć ewentualne wady. Dzięki temu nie będziesz później musiała się martwić, że ktoś zauważy zbyt obfite biodra, wystający brzuszek czy zbyt mały biust. Dzięki poradom stylistki, w dniu ślubu będziesz wyglądać idealnie pod każdym względem. I o to właśnie chodzi!

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *