Pomysł na podróż poślubną: weekend w Spa

Weekend we dwoje (źródło: pinterest)
Weekend we dwoje – sprawdź oferty!

Każda z nas marzy o dalekiej, egzotycznej podróży poślubnej. Niestety w rzeczywistości rzadko którą z nas stać na takie wojaże. Nie jest to jednak powód do płaczu, bo tak naprawdę w podróż poślubną możemy pojechać wszędzie (niekoniecznie na koniec świata i niekoniecznie daleko). W kręgu moich znajomych panuje ostatnio trend, aby tuż po ślubie wybrać się na weekend do Spa. Jak dla mnie jest to strzał w dziesiątkę.

Taki weekend dla dwojga w Spa to genialne rozwiązanie, aby po trudach i nerwach związanych z przygotowaniami do ślubu, złapać chwilę oddechu i zrelaksować się. Wyobraźcie tylko sobie błogie lenistwo we dwoje, przepyszne jedzenie serwowane do pokoju, rozluźniające masaże, rozpieszczające zmysły zabiegi kosmetyczne, kąpiele w basenie, sesje w jacuzzi lub łaźni kwiatowej…. Prawda, że brzmi nieziemsko? A może być jeszcze lepiej.

pinterest
pinterest

Dokąd pojechać, aby spędzić miło czas? Ja mogę polecić wam dwa miejsca, które są sprawdzone i niezawodne. Jednym z nich jest Głęboczek Vine Resort&Spa, drugim z kolei Villa Park Med&Spa w Ciechocinku. Obydwa miejsca należą do sieci hoteli MPM Hotele Spa. Zostały one stworzone dla ludzi, którzy potrafią zatrzymać się i docenić zdrowy tryb życia, jak również lubią zadbać o siebie i swoje dobre samopoczucie.

Możecie mi wierzyć na słowo, że weekend dla dwojga w Vine Resort&Spa to najlepsze, co możecie sobie sprezentować nawzajem. Tutaj nie tylko czas płynie wolniej, ale także życie smakuje lepiej. Tutaj uczucia przybierają na sile, wspólnie spędzony czas należy do tych, o których nie zapomina się do końca życia. Bliskość natury, wyśmienite wino, kuszące zabiegi relaksacyjne, luksus i magiczny klimat – to właśnie tego najbardziej potrzebujecie zaraz po ślubie, by móc nacieszyć się własnym szczęściem. To wszystko znajdziecie zarówno w Vine Resort&Spa, jak również w Hotelu Spa Ciechocinek.

Weekend dla dwojga w Spa to genialna alternatywa dla zagranicznych wojaży. Uwierzcie mi na słowo, że nie musicie jechać na koniec świata, aby spędzić romantyczne chwile tylko we dwoje.

 

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *