Pomysł na prezent dla Niego od Niej

Prezent dla niego (pinterest)
Prezent dla niego (pinterest)

Co powiecie na prezent dla Niego od Niej z okazji ślubu? Mnie osobiście pomysł ten bardzo się podoba i mimo, że w naszym kraju nie jest bardzo popularny, to jednak Młode Pary coraz chętniej obdarowują siebie nawzajem jakimiś upominkami.

Co kupić mężowi na prezent z tak ważnej okazji, jaką jest dzień zaślubin? Wbrew pozorom, pomysłów jest wiele. Oczywiście radziłabym wam unikać sztampy. Zamiast koszulą, czy perfumami, którymi zwykłyście obdarowywać swojego mężczyznę na święta, czy z okazji urodzin, obdarujcie go czymś, co sprawi mu dużą frajdę. Dobrze, by prezent dla niego był czymś osobistym, z czego wasz mężczyzna będzie mógł skorzystać sam.

Prezent dla niego - lot samolotem (źródło: katalogmarzen.pl)
Prezent dla niego – lot samolotem (źródło: katalogmarzen.pl)

Jeśli wasz przyszły mąż interesuje się lotnictwem i lataniem, ale jak dotąd nie miał okazji sam polatać, możecie podarować mu voucher na lot szybowcem lub akrobatyczny lot paralotnią. Jestem przekonana, że taki lot paralotnią sprawi frajdę każdemu mężczyźnie. Latanie bowiem tym młodym wynalazkiem należy do najprzyjemniejszych doznań w sportach powietrznych. Doskonałym pomysłem na prezent dla niego będzie także voucher na lot zapoznawczy samolotem ultralight. Który mężczyzna choć raz w życiu nie chciałby potrzymać sterów samolotu? No właśnie…

Prezent dla niego - off road (źródło: katalogmarzen.pl)
Prezent dla niego – off road (źródło: katalogmarzen.pl)

Jeśli jednak wasz przyszły mąż od samolotów woli samochody, możecie zdecydować się na voucher na jazdę samochodem rajdowym, rajdową jazdę po torze lub profesjonalne szkolenie rajdowe. Doskonałym pomysłem na prezent będzie też voucher na cross kart, czyli ekstremalne gokarty. Zwolennicy adrenaliny będą również zadowoleni z off roadu na profesjonalnym torze.

A co powiecie na prezent w postaci jazdy Lamborghini? Prawda, że też brzmi dobrze?

Jeśli zastanawiacie się, gdzie znaleźć takie wyśmienite prezenty, odsyłam was na moją ulubioną stronę Katalogu Marzeń. Znajdziecie na niej bogatą gamę prezentów dla niego, prezentów, które sprawią frajdę każdemu mężczyźnie, bez względu na to, ile ma lat.

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *