A może by tak… kombinezon do ślubu?

źródło: bridelle.pl
źródło: bridelle.pl

Kombinezony już kolejny sezon święcą triumfy. Mam wrażenie, że niedługo zastąpią tradycyjne spodnie, sukienki i wszystko inne razem wzięte. Kombinezony są szalenie stylowe i eleganckie. Przy odrobinie wysiłku, zapewniają maksimum efektu. Dlaczego więc nie miałybyśmy iść w kombinezonie do ślubu? Nie tak dawno, pisałam Wam o garniturach dla panny młodej. Kombinezony są równie ciekawą i świeżą propozycją, co one.

Kombinezony goszczą na czerwonych dywanach i przy okazji ważnych uroczystości. Będą także genialnym rozwiązaniem dla nowoczesnej panny młodej, która krzywym okiem patrzy na klasyczne ślubne sukienki. Taki kombinezon szczególnie dobrze sprawdzi się na ślubie cywilnym. Nie odejmie pannie młodej kobiecości, a na pewno doda charakteru! Pozwoli też uciec od banalności.

Oferta na kombinezony jest teraz tak bogata, że bez problemu każda z nas znajdzie coś dla siebie. Możemy wybierać między kombinezonami z satyny lub wiskozy. Możemy wybierać między kombinezonami na ramiączkach, bez ramiączek (z odsłoniętymi ramionami) lub modelami z długim rękawem. Szykownie prezentują się kombinezony o geometrycznej formie i minimalistyczne w wyrazie, jak równie z modele bogato zdobione kamieniami, marszczeniami czy koronkami.

Prawda jest taka, że kombinezon nie potrzebuje zbyt wiele do szczęścia, aby prezentować się perfekcyjnie. Wystarczą seksowne szpilki (genialnie wydłużą sylwetkę) i ładny stroik we włosach. Tylko tyle i aż tyle.

Z pewnością przyznacie mi rację, jeśli powiem, że kombinezon jest oryginalną alternatywą dla tradycyjnej sukni ślubnej. To doskonała propozycja dla pewnych siebie kobiet, którym daleko do romantycznej księżniczki. Można go założyć także na inną okazję. Inwestycja w kombinezon ślubny wydaje się więc bardziej opłacalna niż kupno sukni.

Ja jestem bardzo na tak! A wy?

pants12

pants13

pants14

pants18

Rekomendowane artykuły

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *